Мережеві сонячні станції встановлюють на даху будинку або на наземній конструкції.
Цей тип станції використовується для забезпечення власного електроживлення дому або/та продажу електроенегрії за "зеленим" тарифом.
Станція не має акумуляторів і працює при наявності загальної електромережі.
- Заміський будинок
- Дача
- Підприємство
- Ферма чи інші сільськогосподарські підприємства
10 кВт
дахове кріплення
інвертор 10 кВт
фотомодулі JaSolar
щит захисту
додаткові матеріали
монтажні роботи
від 238 365 грн
15 кВт
дахове кріплення
інвертор 15 кВт
фотомодулі JaSolar
щит захисту
додаткові матеріали
монтажні роботи
від 315 600 грн
30 кВт
наземне кріплення
інвертор 30 кВт
фотомодулі JaSolar
щит захисту
додаткові матеріали
монтажні роботи
від 618 910 грн
Власне споживання
Мережеві сонячні електростанції використовують як джерело електроенергії, що забезпечує живлення будинку під час світлового дня. Таким чином зменшуючи комунальні платежі
Продаж електроенергії за "зеленим" тарифом
Мережеві станції можуть віддавати згенеровану електроенергію в мережу. При оформленні "зеленого" тарифу, держава оплачує 16 євроцентів / 1кВт⋅год.
Автономна станція на 3,3 кВт
Мережева станція 150 кВт
Резервне живлення на 7 кВт·год
В Україні можна підключити "зелений" тариф для приватних домогосподарств, якщо вони виробляють електроенергію з енергії сонця.
Для того, щоб підключитися до "зеленого" тарифу, потрібно звернутися до постачальника електроенергії з пропозицією про продаж електроенергії, що виробляється з відновлювальних джерел. Після цього постачальник повинен буде підписати з вами договір на умовах "зеленого" тарифу.
Важливо знати, що для того, щоб мати можливість продавати електроенергію за зеленим тарифом, потрібно мати встановлене відповідне обладнання для виробництва електроенергії з відновлювальних джерел та правильно оформити договора.
Відповідно до законодавства, оформити "зелений" тариф можна відповідно до підведеної потужності, яка зазначена в договорі на приєднання до електромережі. Підведена потужність вказує на максимальну потужність, яку може виробляти генеруюча установка, тому ця характеристика є важливою для визначення обсягу електроенергії, який може бути продано до енергосистеми.
Тому для початку потрібно звернутись в Обленерго та дізнатись підведену потужність до вашого домогосподарства. Якщо потужності недостатньо - написати заяву на її збільшення.
Після будівництва станції, необхідно подати документи до ДТЕК для встановнення двонаправленого лічильника, перевірки генеруючого обладнання та оформлення паспорту точки підключення розподілу. Після цього подаються документи до Обленерго для оформлення договору куплі-продажу за "зеленим" тарифом
1
Дізнатись підведену потужність до вашого домогосподарства
2
Якщо потужності недостатньо - написати заяву на її збільшення.
3
Побудувати сонячну станцію
4
Подати документи до ДТЕК
5
Оформити в Обленерго договір куплі-продажу за "зеленим" тарифом
Тепловий насос
Потужний трифазний тепловий насос більше не проблема із власною сонячною електростанцією
Котел
Ваш будинок буде теплим навіть за наявності великих пускових струмів
Насосна група
Водозабезпечення від сонячного світла, щоб життя не припинялось ні на хвилину
Кондиціонер та тепла підлога
Сонячна станція працює як з інверторними кондиціонерами, так і зі звичайними, а також з теплою підлогою
Переконайтесь, що ми маємо великий досвід встановлення сонячних станцій
Мережеві станції - це цілісні рішення, які не потребують додаткових витрат на обладнання.
Фотоелектричні модулі
Енергогенеруючий пристрій, який перетворює сонячне світло в електроенергію
Інвертор
Пристрій, який перетворює постійний струм на змінний
Кріплення
Металеві конструкції, які допомагають надійно закріпити фотоелектричні модулі
Безумовна заміна
Ми робимо все від нас залежне, щоб Ваша сонячна станція справно генерувала дешеву сонячну енергію і не зазнавала пошкоджень. У разі якщо один з елементів станції вийде з ладу, ми надаємо безкоштовний сервіс “Безумовна заміна” для наших клієнтів.
Якщо один із елементів станції потребує сервісного ремонту і його неможливо виправити безпосередньо на об’єкті, ми заміняємо обладнання на таке саме або аналогічне за властивостями для проведення діагностики та визначення причин несправності. Все для того, щоб Ви не втратили жодного дня генерації.
Безумовна заміна діє на всі елементи СЕС протягом 1 року з моменту введення її в експлуатацію.
1
Виїзд на об'єкт та заміри
1 день
2
Підготовка технічного рішення
2 дня
3
Підписання договору
1 день
4
Підготовка обладнання та доставка
1 день
5
Інсталяція станції
2 дня
Консультаційні та проєктні послуги
У рамках нашої співпраці ви отримаєте від нас повну документацію – від аудиту до детального кошторису та проєктування системи.
Гарантія ціни покупки
Ми гарантуємо, що протягом усього періоду нашої співпраці ціна системи залишатиметься незмінною.
Власний проєктний менеджер
Одна контактна особа забезпечить безперервність спілкування та комплексний підхід завдяки чудовому розумінню ваших потреб.
Технологічна гарантія
Якщо під час нашої співпраці технологія продукції, яку ми пропонуємо, зміниться, ми гарантуємо, що ви отримаєте новітнє рішення.
Страхування станції
Кожен клієнт Atmosfera отримує річне страхування від пошкоджень
Гарантія на виробіток
Ми гарантуємо річний виробіток вашої станції і компенсуємо грошима нестачу генерації
24/7 сервісне обслуговування
Надаємо повне сервісне обслуговування та вирішуємо сервісні випадки за 24 години
24/7 онлайн моніторинг
Ми слідкуємо за тим, щоб ваша станція працювала на 100%
Гарантія сервіс партнера
Надаємо офіційні гарантії від виробників обладнання як офіційний сервіс партнер
Перетворюйте сонячне світло в енергію
Виробляйте власну електроенергію та здобувайте енергетичну свободу. Atmosfera пропонує все необхідне для економічно ефективної фотоелектричної системи.
Ефективно використовуйте сонячну енергію
Розумно використовуйте якомога більше електроенергії, яку ви виробляєте самостійно. Система SmartMonitoring дозволяє вам використовувати сонячну енергію у спосіб, який є найбільш доцільним для вас.
Зберігайте сонячну енергію
Немає значення, світить сонце чи ні. Зберігайте надлишок сонячної енергії замість того, щоб подавати її в мережу. Використання власної енергії завжди економічно обґрунтоване
Заряджайте електромобілі
Заряджайте свій електромобіль зеленою енергією з власного даху та заощаджуйте гроші
Опалення на сонячних батареях
Близько 30% енергії в будь-якому будинку використовується для опалення та підігріву води. Замініть викопне паливо сонячною енергією.
- 238 шт
дерев збережено
- 2 523 л
заощаджено палива
- 36 079 км
електромобіль може проїхати
- 1 т/рік
зниження викидів CO2
- 20 кг/рік
зниження викидів NOx SOx
Разом ми наближаємо країну до енергетичної свободи та здійснюємо перехід до чистої енергії.
Ви з нами?
Мережева сонячна електростанція в Україні
Сонячна енергія є одним із найперспективніших джерел відновлюваної енергії. З розвитком технологій сонячні електростанції (СЕС) стають дедалі більш поширеними. Вони бувають різних типів, наприклад мережевими. Таке обладнання має свої конструктивні особливості та функціонал, а також технічні характеристики. Розгляньмо детальніше, що таке мережеві сонячні електростанції, як вони працюють та у який спосіб з їх допомогою можна заробляти на “Зеленому” тарифі.
Основна інформація про мережеву сонячну електростанцію
СЕС мережевого типу призначені для живлення власних споживачів або продажу надлишків генерації за “Зеленим” тарифом, Net-Metering або Net-Billing. Підключення інвертора до загальної електромережі здійснюється через розподільний щит. Обов'язковою умовою для роботи СЕС є наявність напруги в мережі електропостачання.
Мережева станція може встановлюватися на даху об'єкта або землі, на спеціальній металоконструкції. Зверніть увагу, що СЕС цього типу не має акумуляторних батарей. Тобто накопичення електроенергії не відбувається.
Якщо вас зацікавила мережева сонячна електростанція, купити її можна для заміського будинку, дачі, підприємства, ферми тощо. Технічні характеристики обладнання можуть відрізнятися, але підібрати ефективне рішення можна практично для будь-якого об'єкта, якщо є доступ до загальної мережі електропостачання.
Які переваги має мережева сонячна електростанція
СЕС мережного типу — це чудове рішення, щоб заощадити на комунальних платежах та отримувати дохід у перспективі. Розгляньмо дві ключові переваги такого обладнання:
- Продаж електроенергії за “Зеленим” тарифом. На цей час головною перевагою, яку має мережева сонячна електростанція — ціна енергії, що генерується. Її можна віддавати в загальну мережу, у такий спосіб продаючи її за привабливим “Зеленим” тарифом. Держава сплачує по 16 євроцентів за кожен згенерований кВт/год.
- Власне споживання. Мережеві сонячні електростанції можуть застосовуватись як джерело енергії для живлення будинку в денний час. У довгостроковій перспективі це допоможе знизити комунальні платежі, оскільки вартість електрики постійно збільшується. Для підприємств це можливість замістити частину електроенергії, що споживається. У такий спосіб можна збільшити маржинальність, знизивши витрати на виробнитство.
Як під'єднати мережеву сонячну електростанцію
Якщо вас зацікавили сонячні електростанції мережевого типу, купівля та встановлення обладнання здійснюватиметься за такою схемою:
- Фахівець виїжджає на ваш об'єкт і проводить усі необхідні виміри.
- Інженери розробляють найбільш раціональне технологічне рішення з огляду на всі особливості вашого об'єкта.
- Виконується підписання договору, на основі якого проводитимуться роботи.
- Відбувається підготовка та доставлення обладнання на ваш об'єкт.
- Здійснюється монтаж металоконструкцій і всіх компонентів вашої майбутньої мережевої сонячної електростанції. Проводяться всі відповідні пусконалагоджувальні роботи.
Підключення “Зеленого” тарифу
Якщо мережева сонячна електростанція використовуватиметься для продажу згенерованої енергії, крім встановлення обладнання потрібно під'єднати “Зелений” тариф.
Для цього потрібно виконати низку дій:
- Дізнайтеся, яка потужність підведена безпосередньо до вашого об'єкта. Якщо її недостатньо, ви не зможете продавати за “Зеленим” тарифом всю згенеровану електроенергію. Тобто мережева СЕС не працюватиме з максимальною ефективністю. Щоб збільшити підведену потужність, слід написати відповідну заяву та направити її до Обленерго.
- Коли мережева сонячна електростанція буде побудована та підключена, потрібно подати до ДТЕК документи, що містять технічну інформацію щодо обладнання.
- Потім достатньо оформити в Обленерго договір купівлі-продажу на електроенергію, що генерується станцією. Це дозволить вам продавати її за привабливим “Зеленим” тарифом.
Залишайте заявку на сайті Atmosfera, якщо вас цікавить мережева сонячна електростанція. З нами ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, гарантії та професійне сервісне обслуговування. Зв'яжіться з нашими експертами, якщо у вас залишилися питання щодо СЕС мережевого типу.